Експлуатовані плоскі та зелені покрівлі з системами Resitrix

resitrix-st2Нові тенденції в архітектурі спонукають до нестандартних рішень в сучасному будівництві. Особливо це стосується міського середовища. Проекти передбачають експлуатовані плоскі та зелені покрівлі . Функціональні властивості та вид таких дахів обмежується лише фантазією дизайнера чи замовника. В центрі мегаполіса з легкістю можна облаштувати терасу з садом, на даху висотного будинку чи звичайну автомобільну стоянку. При виконанні покрівельних робіт потрібно використовувати тільки перевірені матеріали, оскільки проникнення вологи принесе значні збитки.

Гідроізоляційні системи Resitrix – це преміальний продукт для надійного захисту плоских покрівель будь-якої складності. Багаторічний досвід компанії на ринку будівельних матеріалів Німеччини дозволяє постійно вдосконалювати свою продукцію та пропонувати нові технологічні рішення. Для прикладу модель Resitrix Classic представляє собою мембрану товщиною 3,1мм на основі полімеру ЕПДМ, який додатково підсилений скловолокном. Така конструкція збільшує стійкість до пошкоджень. Зручність в роботі з мембраною вдалось забезпечити завдяки клеєвій основі з полімер модифікованого бітуму. Склейка швів відбувається за допомогою спеціального ручного фена.

Завдяки своїй універсальності гідроізоляційні системи Resitrix застосовуються по всьому світу, в різних широтах, починаючи з країн тропічним кліматом й закінчуючи Арктикою. Стійкість мембрани до різких перепаду температур становить -60 до +1200С. Монтажні роботи при використанні клею можна приводити при -100С , а у випадку застосування механічних кріплень при -200С.

Виробником надається гарантія на матеріал терміном на 50 років, за умови правильного монтажу. Тому роботи з системами Resitrix повинні виконувати тільки сертифіковані покрівельні бригади.