Вашу покрівлю надійно захищає Dorken

На жаль, чи на щастя покрівельні роботи не такий вже і простий процес. На купівлі і монтажі черепиці все не завершується. Щоб дах не протікав, потрібні й інші супутні матеріали. Наприклад, покрівельні мембрани.

Що таке «дахова мембрана»?

Покрівельні, або дахові мембрани – це плівка, яка захищає від вологи. Активно її застосовувати почали у європейських країнах. В основному, для збереження теплоізоляції, а також для захисту від протікання дахів. Сьогодні гідроізоляційна мембрана популярна в Україні.

Де застосовують мембрани?

Гідроізоляційну мембрану використовують не лише для звичних покрівельних робіт. В сучасному будівництві за допомогою цього матеріалу, на дахах будинків зводять сади та басейни.

Переваги мембрани dorken:

  • зберігає тепло;
  • не пропускає вологу;
  • спрощує конструкцію;
  • довговічна.

Виробники цього матеріалу бувають різними. Сьогодні популярна мембрана dorken. Саме цей виробник спеціалізується на виготовленні матеріалів для захисту дахів, стін та фундаментів. Марка налічує десятки заводів по всій Європі. Мембрана dorken на світовому ринку понад 40 років.

Ціна покрівельної мембрани

Як правило, гідроізоляційна мембрана продається рулонами. Купити мембрану dorken можна від 1,2 євро. Також можлива доставка за лояльними цінами.

Ціна: від 1.19 до 6.72 EUR/м2
Рейтинг: 5 / 5 (Відгуків 6)