Асортимент керамічної черепиці Roben

Понад 160 років компанія Roben за допомогою глини, води, повітря і вогню створює будівельну кераміку найвищої якості. Великий досвід виробництва, разом з відмінною сировиною робить продукцію даного бренду однією з найкращих на ринку. Серед усього асортименту можна виділити керамічну черепицю, що завоювала за короткий проміжок часу своїх шанувальників серед архітекторів, дизайнерів, будівельників та простих замовників. Їх привабили прекрасний візуальний вигляд, відмінна якість та доступна ціна.

Асортимент моделей керамічної черепиці Roben включає класичні хвильові, а також модернові плоскі формати. Кольорова гама представлена, як натуральними цеглястими відтінками, так і глянцевими темними тонами. Процес нанесення додаткового забарвлення на глиняну заготовку відбувається методом спікання, тому під дією ультрафіолету воно не змінюється. Матові кольори досягаються шляхом нанесенням на суху поверхню виробу ангоби, рідкої глиноподібної маси. Відповідно до вмісту в цій сировині, тих чи інших мінеральних речовин, отримується необхідне забарвлення. Другий тип покриття називається глазур’ю, що являє собою склоподібну масу з певним вмістом оксидів металів. Під дією високої температури вона твердне, утворюючи шар, що забезпечує естетичний вигляд , а також зміцнює структуру матеріалу. Всі моделі відповідають найвищим європейським стандартам, в підтвердження цього факту виробник надає 30 років гарантії.

В переважній більшості черепиця Roben представлена моделями великого формату, що сприяє меншому навантаженню на крокв’яну систему даху, при збереженні високої міцності. Збільшені розміри дозволяють також пришвидшити монтаж покрівлі. З розвитком технологій дах отримав нові завдання та містить в собі багато складних елементів, що включають, як сонячні колектори , так і різні комунікації. Щоб забезпечити герметичність та зберегти естетику покрівлі в асортименті передбачено спеціальні прохідні черепиці. Для особливих естетів виробник розробив лінію керамічних декоративних елементів, що прикрасять вигляд будь-якого даху та додадуть нестандартності навіть класичному проекту.