Фальц у сучасній архітектурі від Priorbud

Наша компанія завершила монтажні роботи на приватному об’єкті, одного з провідних архітекторів України Андрія Асанова. Це був цікавий об’єкт, красивий, з цікавими форами та зовнішнім виглядом, не стандартний для місцевості, де він розташований.
Було виконано роботи як:
1) Виготовлення та монтаж дерев’яних конструкцій
2) Монтаж фальцевої покрівлі на даху і фасаді, з використанням подвійного вертикального (стоячого) замка.
3) Монтаж прихованої ринви
Під час монтажу фальцевої покрівлі, фірми ArcelorMittal ми використали суцільні картини по всій площі, що дало нам мінімум стиків, що в свою чергу призвело до надійної гідроізоляція та попадання різного роду вологи. Також для з’єднання картин між собою було застосовано подвійний вертикальний замок, він рахується як найнадійніший.
Усі роботи були виконані нашими бригадами висококваліфікованих майстрів. Бо якщо укладку металочерепиці, наприклад, можна зробити своїми руками, маючи необхідні інструменти і користуючись інструкцією, то для монтажу фальцевої покрівлі обов’язкова наявність серйозного досвіду бляшаних робіт.
Через цікаву форму будинку, та те що були використані суцільні картини, була змонтована прихована ринва, що досить цікаво та нестандартно.
Усі роботи були виконані в поставлені терміни замовником.

Фальц у сучасній архітектурі від Priorbud dji_0971-.1

Фальц у сучасній архітектурі від Priorbud dji_0975-.1

Фальц у сучасній архітектурі від Priorbud dji_0972-.1

Фальц у сучасній архітектурі від Priorbud dji_0978-.1