Чому саме керамічна черепиця?

Керамічна черепиця це елітний матеріал для даху, який часто називають “королевою покрівлі”, тому що вже в продовж кількох тисячоліть керамічна черепиця залишається найбільш популярним покрівельним матеріалом. Бо ще стародавні греки активно використовували такі покрівельні матеріали, бо одразу оцінили їхню красу та покрівельні властивості і вірили, що кераміка прослужить близько ста років.

Чому саме керамічна черепиця? photo_2021-12-17_10-44-26 Чому саме керамічна черепиця? photo_2021-12-17_10-41-30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Для виготовлення керамічної черепиці, сировиною служить звичайна глина (її ще прирівнюють до лікувальної глини), яка випалюється в спеціальних печах при температурі вище 1000°С.

Чому саме керамічна черепиця? vigotovlennya-keram.cherenpiczi-2Чому саме керамічна черепиця? bez-imeni

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Процес виготовлення керамічної дахівки досить технологічний та дороговартісний, тому вона виготовляється великими європейськими заводами-виробниками, які мають власні родовища глини, та відпрацьовані технології десятиліттями.

 

Чому саме керамічна черепиця? 1

Чому саме керамічна черепиця? 2.1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розрізняють керамічну черепицю як матову так і глянцеву (глазурована). Глазурована поверхня вважається більш стійкою до несприятливих умов погоди та різного роду наросту на поверхні покрівлі, такі наприклад як грибок та мох.
Як все на світі, так і керамічна черепиця має плюси та мінуси. Перелічуючи плюси кераміки, виходить, що ті мінуса які є (а їх дуже мало) і ті переходять у плюс.

 

 

 

Чому саме керамічна черепиця? photo_2021-11-19_10-35-37-1 Чому саме керамічна черепиця? photo_2021-12-17_10-46-24-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До плюсів можна віднести:
1) Екологічно чистий та безпечний продукт, який створює оптимальний мікроклімат, що позитивно впливає на здоров’я мешканців будинку.
2) Довгий термін експлуатації. Заводи-виробники дають гарантію 30 років, хоча на практиці кераміка слугує близько 100 років, зберігаючи при цьому усі свої властивості.
3) Стійкість до руйнівних атмосферних та біологічних факторів, таких наприклад як: цвілі, моху, грибка, корозії, надмірної вологості, низької температури зимою, високої – літом, ультрафіолетових променів.
4) Керамічна черепиця має здатність поглинати звуки та шуми, що в свою чергу приводить до акустичного комфорту в приміщені.
5) Керамічна покрівля являє собою окремі черепички, а не суцільні, цілі модулі, що позволяє виконувати монтаж покрівельного матеріалу на дахах різної складності, та замінити окремі елементи в разі необхідності.
До мінуса керамічної покрівлі можна віднести хіба що вагу. Але як було вище сказано, цей мінус плавно переходить в плюс. Тому що важкий дах – це міцний дах.

Чому саме керамічна черепиця? dji_0013-scaled
default

Чому саме керамічна черепиця? photo_2021-12-17_10-49-43