Снігозатримувачі на дах. Потрібні чи ні?

Любите зиму? Особливо, всім до вподоби пухнастий сніжок. В такий період починається казка, магія. Та от, вашій покрівлі сніг – не друг. І перед тим, як почати милуватися сніжинками, господарі замислюються над питанням: «Потрібні снігозатримувачі, чи ні?».

чи потрібні снігозатримувачі

Снігозатримувачі можна вибрати тут: https://priorbud.com/dahovi-aksesuary/zahyst-vid-snigu/

Снігозатримувачі – потрібна річ, чи марна трата грошей?

Для чого взагалі потрібні снігозатримувачі? Судячи з назви, вони б мали затримувати сніг. І всі думають, що на цьому функція снігозатримувачів закінчується. Та це не так насправді. Ці спеціальні пристрої і справді запобігають сходженню снігу та льоду з ваших дахів, але ще й зменшують ризики пошкодження самої покрівлі. А саме: утворення тріщин та подряпин.

В яких випадках снігозатримувачі необхідні

Не будемо кривити душею, що обійтися без цих спеціальних пристроїв при облаштуванні покрівлі не можливо взагалі. Це неправда. Сьогодні доволі велика кількість господарів не ставлять снігозатримувачів. Буває, що нещастя їх оминають і дах добре служить без них, а буває й таке, що про своє рішення шкодують дуже швидко. Ви, мабуть, чули історії, коли сніг з покрівлі пошкодив припарковані під будинком машини, клумби,  кондиціонери та паркани. Мало того, а скільки випадків було, коли сніг з даху падав просто на голову!

Так от, снігозатримувачі необхідні, якщо у вас є:

  • місце для авто під будинком;
  • вмонтовані супутникові тарілки та кондиціонери;
  • вольєри для тварин поблизу;
  • декоративні клумби, фонтани;
  • паркани поблизу;
  • якщо ви боїтеся, що сніг впаде на вас чи рідних.

А тепер, щоб ви остаточно переконалися, чи потрібні вам снігозатримувачі, ми назвемо їх основні переваги.

Переваги снігозатримувачів

  1. Оберігають від пошкоджень водостічні системи та елементи покрівлі.
  2. Захищають покрівлю від деформації та прогину від важких снігових мас.
  3. Застраховують горішні поверхи будинку від води.
  4. Вбережуть від пошкодження зовнішню штукатурку.

Встановлення снігозатримувачів

Коли ж найкраще встановлювати снігозатримувачі? Монтаж цих елементів не є складним, тому можна це зробити і самостійно, без спеціальних майстрів. Найкраще встановлювати снігозатримувачі під час монтажу покрівлі. Але якщо всі роботи вже виконано, а про додатковий захист від снігу ви подумали пізніше, нічого страшного. Снігозатримувачі можна вмонтувати будь-коли.