Йдемо до завершення по об’єкту в смт. Пустомити

 Будівництво даного об’єкту складалось з таких основних етапів: фундаментні та монолітні роботи, каркасна металева конструкція (яка буде основою всього будинку і витримуватиме все навантаження), кладка стін димоходів та внутрішніх перегородок, зведення даху з переходом на фасад (сюди входять роботи з монтування деревяної частини гідроізоляція і монтаж самої покрівлі), внутрішні роботи (штукатурки, стяжки, утеплення даху), облицювання фасадної частини будинку, і оздоблення внутрішніх декорацій. Основна наша мета це виконати дані роботи в стислі терміни і нам це вдалося, адже роботи від залиття фундаменту до зведення даху тривали 4 місяці і це набагато коротший термін ніж ми закладали.

 Особливого вигляду цьому будинку надає покрівля даху з переходом на фасад, де в якості покрівельного матеріалу використовувались алюмінієві листи з’єднані між собою подвійним стоячим фельцом і з прихованою водостічною системою.

Монтажні роботи.

 Перше з чого ми розпочинали втілення цього проекту це фундаментні роботи з заливанням основного перекриття де чітко дотримувались креслень і відповідних відміток.

 Другий не менш важливий етап це металева конструкція яка виготовлялась за відповідними розмірами і монтувалась на об’єкті спеціальними фахівцями і яка відіграватиме важливу роль в подальшому.

 Кладка основних стін з керамічних блоків Porotherm які вважаються най теплішими і по якості найкращими для будівництва приватних та житлових будинків. Кладка внутрішніх перегородок за допомогою пустотілої цегли. Кладка цегли на димоходи та вентиляційні виходи.

 

 

 

 

 

Наступний крок це монтаж кроквяної системи на дах та фасад будинку. Монтаж гідроізоляційної мембрани. Оскільки на частині фасаду буду покрівля відповідно цю частини ми отеплили фасадною мін ватою. На даху змонтували дощатий настил і на фасад ОСБ плити для рівної площини адже матеріал для покрівлі гладкий лист тому основа перед монтажем алюмінієвих листів має бути ідеальною, щоб уникнути нерівності на самій покрівлі.

 Ще один не менш важливий етап це монтаж алюмінієвих листів з фельцовими замками тому наші майстри добре попрацювали для того щоб і вигляд був вражаючий і герметичність покрівлі була надійною.  І також монтаж прихованої ринви, яка виготовлялась суцільною без стиків на всю довжину ската.

 

Покрівельні роботи з фальцу в с. Липники

 Проект даху цього будинку є стильним та сучасним, адже покрівля даху виготовлена з металевих листів з’єднаних між собою надійними фельцовими замками. Ще один елемент який надає будинку вишуканості це перехід покрівлі з даху на частину фасаду в якому ринва є прихованою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Процес монтажу

 Перед монтажем деревяної частини даху, всю деревину ми обробили спеціальним розчином який подовжить термін експлуатації дерева та матиме високу стійкість до займання. Після зведення стропильної частини ми змонтували гідроізоляційну мембрану і зробили контр обрешітку з дощатим настилом. Оскільки дах є з переходом на фасад, ми закріпили стропильну частину до фасаду будинку і виготовили деревяний жолоб в якому буде прихована водостічна ринва. Наступним етапом є монтаж металевих листів які виготовляються на об’єкті за допомогою професійних прокат очних станків і з’єднуються фельцами з подвійним зажимом, що забезпечить надійний захист від протікань. Димоходи які виходять з даху також монтувалися за допомогою фельцових зєднань. Для того, щоб був продих під покрівлею було зроблено вентильований коньок.

Матеріали які використовувались на даному об’єкті.

Гідроізоляційна мембрана – Eurovent.
Мансардні вікна з коміром для плоскої покрівлі – Roto
Водостічні труби та елементи зливу – Galeco stal.
Металеві листи для фальцевої покрівлі – Ruukki pural mat
Всі ці матеріали є надійними та перевірені часом і служитимуть не один десяток років.

Монтаж нового даху в м. Київ

 Завершуємо монтажні роботи зі зведення нового даху п’ятиповерхового будинку в Києві. Нашими бригадами покрівельників проводились роботи з реконструкції старої покрівлі та зведення нового даху. Стара покрівля була з металевих листів з’єднаних між собою фельцами, нова покрівля також виконувалась методом фельцування, але матеріал для покрівлі обрали алюміній, який буде довговічнішим і простоїть набагато довше за попередній матеріал. Нова покрівля суттєво відрізняється виглядом від старої, адже картини з алюмінію на новій покрівлі є суцільними, а на старій покрівлі була фельцовка з використанням коротких листів де було багато стиків. Всі вироби для покрівлі виготовлялись на об’єкті за допомогою професійних прокаточних станків. Оскільки стара покрівля протікала відповідно деревяна частина була не придатною і було замінену всю стропильну частину і змонтовано дощатий настил. Для того. щоб під покрівлею був продих ми змонтували вентиляційний гребінь. Всі вентиляційні виходи на даху та накривки на них також виконані з алюмінієвих листів змонтованих методом подвійного фальцу. Дах будинку є з переходом на фасад тому водостічний жолоб є прихованим. Перед монтажем алюмінієвих листів ми монтували гідроізоляційну структурну мембрану, яка служитиме в якості шумоізоляції під час зовнішніх чинників, та додатково  вона відділяє покрівлю від дощатого настилу та робить додатковий прошарок. 

Для даного об’єкту фальцева покрівля є найнадійнішим варіантом  який прослужить не один десяток років та гарантуватиме надійний захист від протікань, і матиме гарний вигляд на довгі роки. Алюміній який постачала наша будівельна компанія це алюміній від відомого та надійного виробника Prefa.

Розпочинаємо будівництво неординарного будинку біля ставка

 Розпочинаємо новий сезон одразу з цікавого об’єкту, адже дизайн та стиль цього будиночка яскравий та сучасний. Наша будівельна компанія буде виконувати такі роботи як заливка фундаменту, зведення основних стін, перекриття, міжкімнатні перегородки, монтаж покрівлі та фасаду і всі внутрішні роботи під ключ. Головною окрасою цього проекту буде дах та фасад виконаний з плоскої керамічної черепиці Creaton Domino яка гарно підкреслить архітектурний дизайн будинку. Всі роботи будуть виконуватись як найшвидше, а головне якісно та бригадами кваліфікованих працівників. Наша мета – довести, що в нашому регіоні все ж таки є професіонали які якісно та вчасно виконують будь які складні завдання, а ми в першу чергу готові контролювати роботи та постачати якісні матеріали та гарантувати якість виконаних робіт перед замовником.

Чому варто обирати саме нашу будівельну компанію!

 В народі кажуть, що “репутацію потрібно заслужити” тому ми з кожним роком вдосконалюємось і працюємо над помилками які допускають в будівництві і вкладаємо старання під час виконання робіт які стоять перед нами. Наша компанія не так давно в будівельному бізнесі, але ми сучасні і маємо багато класних ідей які готові використовувати в сучасному будівництві. За нашою спиною не один десяток об’єктів які ми виконали якісно та вчасно і отримали багато хороших відгуків та рекомендацій, бо чесність і порядність для нас на першому місці. З кожним роком до нас приєднується все більше кваліфікованих бригад за спиною в яких великий досвід в будівництві. Ми працюємо лише з перевіреними європейськими партнерами, тому всі матеріали в нас якісні, а ціни доступні.

Реконструкція даху в містечку Східниця.

На даному об’єкті наші бригади покрівельників проводять заміну покрівельного матеріалу на більш сучасний та надійний покрівельний матеріал методом фельцування. Основною причиною заміни старого покрівельного матеріалу стали протікання існуючого даху в декотрих місцях, єдиним способом вирішення цієї ситуації це замінити покрівельний матеріал і зафельцувати новий. Також було демонтовану стару обрешітку і як правило під новий покрівельний матеріал ми побили дощатий настил. Демонтували та замінили стару гідроізоляцію на нову. Комина які розташовані на даху ми також обробляємо фальцом, це найнадійніший спосіб обробки комина який захистить його від протікань. Всі листи для фальцу виготовляють на обєкті за допомогою професійних станків. Всі роботи виконувались згідно креслення з дотриманням всіх будівельних норм. 

В якості нового покрівельного матеріалу ми використовуємо Arcelormital товщиною 0.5 мм з матовим покриттям, завдяки якому поверхня цього покрівельного матеріалу буде стійкіша до царапин та механічних пошкоджень. Пластикові ринви ми замінили на металеві, в зв’язку з тим що після зсувів снігу з даху пластикова ринва не виявилась такою стійкою як буде металева.Гребеневу частину даху ми зробили вентильованою для того щоб між бляхою та дощатим настилом був продих від карнизу до гребеня.

Завершено монтаж даху в смт. Брюховичі.

Завершили ще один об’єкт зі зведення нового даху п’яти поверхового будинку. Наша бригада покрівельників доклали чимало зусиль для того, щоб дах набрав вишуканий вигляд. Основним завданням наших майстрів це виконання трьох основних етапів: зведення кроквяної частини, обрешітки, монтаж покрівельного матеріалу. Для монтажу цього даху ми використовували покрівельний матеріал Arcelor mital, покрівля з цього матеріалу виконувалася методом фельцування. Це один з кращих і найбільш надійних методів дахової покрівлі. Фасад верхнього верхнього поверху також виконувався методом фальца який гарно підкреслив архітектурний стиль цього будинку. Завдяки тому, що дана покрівля виконана герметично, ймовірність попадання вологи невелика.

Товщина покрівельного матеріалу Arcelor mital 05 мм виробник Німеччина. Хороший і якісний покрівельний матеріал за доступною ціною і довгим терміном експлуатації. Завдяки високому вмісту цинку цей покрівельний матеріал стійкий до корозії. і завдяки полімерному покриттю Arcelor mital стійкий до механічних пошкоджень і має здатність витримувати впливу ультра-фіолоетовіх променів і навіть при намерзання льоду покриття не відчуває пошкоджень

Початок робіт з реконструкції даху в м. Комарно

 Основним завданням нашої команди на даному об’єкті це демонтаж старого даху і зведення нового. Наш об’єкт являється пам’яткою архітектури. Всі роботи будуть виконуватись згідно креслень і з дотриманням всіх державних будівельних норм. Перед монтажем нового покрівельного матеріалу слід звернути увагу на стан кроков адже це основа даху. Якщо крокви будуть пошкоджені їх потрібно замінити на нові, а основні крокви потрібно додатково підсилити. На цьому об’єкті покрівельні роботи будуть виконуватись методом фальцування, ці роботи будуть виконуватись кваліфікованою бригадою фальцувальників. Матеріал для монтажу нового даху має бути міцним і довговічним, тому для фальцування цього даху ми використовуєм титан-цинк товщиною 08 мм

Покрівельні та фасадні роботи в м. Львів

Керамічна черепиця Koramic На даному об’єкті будвельна компанія Priorbud виконувала роботи з монтажу даху та фасаду. Проект будинку був створений за сучасним дизайном тому й використовувались відповідні матеріали. Для даху наша команда використовувала керамічну черепицю німецького виробника Koramic модель Е 81 з покриттям чорна ангоба. Ця черепиця надає вишуканого вигляду і підкреслює стиль цього будинку. Довговічність цього матеріалу гарантується відповідними стандартами якості EN 1304. В якості водовідведення атмосферних опадів використовувалися  водостічні системи відомого бренду Galeco (Польща). Ця металева ринва прослужить набагато довше ніж будь яка інша пластмасова. Також наша команда постачала та монтувала пластикову підшиву Galeco.

Для облицювання фасаду, коминів, парканного огородження  ми використали клінкерну цеглу Roben Sydney колір антрацит. Це справді якісний продукт який витримає будь які погодні умови, і простоїть не один десяток років зберігаючи колір і зовнішній вигляд. Клінкерна цегла Roben виготовляється в Польщі за всіма Європейськими стандартами і, немає сумніву, що це якісний і довговічний матеріал.

 Всі роботи на цьому об’єкті виконувались нашими кваліфікованими бригадами з дотриманням усіх будівельних норм. Якщо в вас виникнуть запитання по техніці монтожу або купівлі матеріалів покрівлі чи клінкерної цегли звертайтесь в наш офіс. Наші фахівці з радістю вам допоможуть.

Клінкерна цегла

клінкер Roben Sydney

клинкер Roben

 

Завершено монтаж даху офісного центру у Львові

Завершено монтажні роботи з облаштування покрівлі адміністративної будівлі в центрі Львова. Проект даного будинку передбачає активну експлуатацію останнього поверху , тому в цих приміщеннях потрібно забезпечити комфортні умови перебування. На високому рівні організовано звукову та теплову ізоляцію завдяки використанню якісних матеріалів.

Дах будинку складається з плоскої покрівлі площею 500м2, а також скатної 250м2 з нахилом 720, що являється його основною окрасою. Враховуючи історичну місцину в якій знаходиться будівля, архітектор запропонував поєднати фальцеву покрівлю з алюмінію Prefa та керамічну черепицю Creaton «бобровий хвіст». Дизайн вимагає використання чорних матових відтінків, що найкраще вписуються в навколишнє середовище зони будівництва. Завдяки широкій кольоровій гамі виробників вдалось з легкістю виконати цю умову.

Для потрапляння достатньої кількості природного світла передбачено слухові вікна. Їх монтаж значно ускладнив та розтягнув в часі покрівельні роботи, проте результат перевершив усі очікування. На початковому етапі було зведено дерев’яний каркас обшитий OSB плитою. В свою чергу на рівну поверхню монтувались, методом фальцювання, листи алюмінію Prefa. Значна частина даху площею 100м2, що знаходиться у внутрішньому дворі будинку та недоступна для огляду перехожим також була покрита таким чином. Фальцева покрівля не тільки забезпечила прекрасний візуальний вигляд, а й повну водонепроникність.

Найскладніший етап передбачав монтаж покрівлі загальною площею 150м2 з керамічної черепиці «бобровий хвіст». Був проведений детальний розрахунок усіх додаткових комплектуючих, враховуючи нахил та конфігурацію даху. За допомогою шурупів з нержавіючої сталі кріпилась кожна третя черепиця. Для відведення дощових опадів використовувалась сталева водостічна система Galeco перерізу 135/100мм. На виконані покрівельні роботи замовник отримав 5 років гарантії.

Будівництво котеджу у Львові

Будівництво будинку це завжди складний та поетапний процес. Даний об’єкт представляє собою двохповерховий приватний котедж з цокольним поверхом загальною площею 296м2. Спроектована будівля в стилі відомого американського архітектора новатора Френка Ллойда Райта.

На початковому етапі проводились геодезичні роботи, що визначили межі майбутнього будинку. Так як земельна ділянка має значні перепади по висоті, виникла потреба у використанні важкої техніки для риття котловану, загальний об’єм якого склав 2000м3. В окремих місцях висота фундаменту становить 4.3м, що вимагає поетапного використання вертикальної опалубки. Частина приміщень цокольного поверху повністю засипається ґрунтом. В якості основного стінового матеріалу використовується газоблок марки D600. Для відповідності нормам енергозбереження передбачено додаткове утеплення зовнішніх стін 10см мінеральної вати. Внутрішні перегородки та вентиляційні канали муруються з повнотілої цегли М100. Особливу увагу приділено гідроізоляції фундаменту та його утепленню, щоб уникнути мостиків холоду.

Облицювання фасаду відбувається за допомогою бутового каменю й термодерева. На окремі частини наноситься декоративна штукатурка. Поєднання цих різних матеріалів тільки додає шарму будинку. Родзинкою проекту є дах, що підкреслює загальну архітектуру будівлі. Кут нахилу покрівлі становить всього 200, тому тут архітектор запроектував бітумну черепицю ІКО.