Один з об’єктів виконаний нашою компанією

На даному об’єкті наша бригада покрівельників монтувала керамічну черепицю Koramic Kartago ,яка була поєднана в двох кольорах і клалась хаотично, що вийшло досить цікаво. Завдяки масивним гребеневим елементам покрівля набрала вишуканого вигляду. Процес монтажу тривав один місяць, в роботи входило: монтаж дерев’яних стропил, дощатий настил, монтаж гідроізоляційної мембрани, обрешітка і монтаж самої черепиці. Робота складалась з трьох окремих дахів це основний дах, тераса. І альтанка. Також ми монтували ПВХ підшиву Galeco і мансардні вікна на основному даху та терасі.

 

Монтажні роботи з укладання керамічної черепиці Creaton Domino кришталево сланцева глазур

Монтажні роботи з укладання керамічної черепиці Creaton Domino кришталево сланцева глазур

 

Монтаж даної черепиці доволі пильний процес, адже форма черепиці є плоскою і відповідно будь яка нерівність може відобразитись на вигляді готової роботи тобто черепиця буде лежати криво. Тому найбільшу увагу слід приділити дерев’яній конструкції та обрешітці на якій лежатиме керамічна черепиця. Мінімальний кут нахилу даху для даної моделі має становити не менше 15 градусів. Всі покрівельні роботи виконувала наша бригада покрівельників яка спеціалізується на монтажах керамічної черепиці. На даному об’єкті ми робили повну реконструкцію даху який був з старої пальцевої покрівля, ми демонтували стару покрівлю з стропилами які були не придатні під навантаження керамічної черепиці і замінили їх на відповідні. Довжина скату становила більше 8 метрів тому ми посилювали дах за допомогою металевих балок які розміщені посередині скату для того щоб не просідали стропила. Всі деревяні елементи (стропила, рейки) оброблялись спеціальним засобом, який захищає деревину від грибка, шкідників і захист від займання.

 

 

Матеріали які використовували.

 В якості керамічної черепиці замовник вибрав Creaton Domino кришталево сланцева глазур, що підкреслює вишуканість даху. Все дахове оснащення від Eurovent , який застосовуємо не один рік і впевнені в його якості та довготривалій експлуатації. На даному об’єкті ми встановили 16 мансардних вікон від нашого партнера Velux Україна з яким також працюємо не один рік. З монтажем кожного вікна також монтувалися комплекти BDX який захищає вікно від промерзання і додаткова гарантія від виробника збільшується ще на 5 років. Водостічна система Galeco stal квадратна колір антрацит. Всі металеві елементи, якими приховали та захистили дерево з металу RUUKKI антрацитовий колір. Комин монтувався з клінкерної цегли Roben Porthland. Також додатковими елементами які були змонтовані на даху це прохідні вентиляційні черепиці, як ми звикли називати їх ‘грибки’, які функціонуватимуть в якості вентиляції з житлового приміщення.

 

 Фото з процесу монтажу

 

 

 

 

 

Реконструкція найгарнішої кам’яниці м. Львова

Наша компанія проводить реконструкцію покрівлі у одній із найгарніших кам’яниць м. Львова. Ця споруда має статус пам’ятки архітектури, збудована у 1896 році відомим архітектором Емануелем Яримовичем. Тому це дуже відповідальна робота, яка вимагає поєднання тільки найкращих покрівельних матеріалів з високою якістю робіт наших спеціалістів. Адже філософія нашої компанії – це відповідальне ставлення до нашої спадщини, а не її руйнування.

 

монтаж даху на самчука львів

Процес монтажу.

Наша компанія приступила до робити з демонтажу старої покрівлі зі дбайливим збереженням усіх історичних деталей даху, такі як унікальна глазурована черепиця на основній вежі будинку, флюгера, ковані елементи та інше. Все це акуратно демонтовувалося та складалося у спеціальні бокси для подальшого зберігання. 

бобровий хвіст львів купити

ПріорБуд Priorbud дах Львів

 

 Наступним кроком був повний демонтаж існуючого даху. Нажаль несучі дерев’яні конструкції були у вкрай поганому стані тому було прийняте рішення про повну заміну на нові. Всі роботи по монтажу нових елементів були у відповідності до старого даху але із застосуванням сучасних технологій та матеріалів. По нових кроквах ми давали супергідроізоляційну мембрану Eurovent Super 170 з усіма ущільнюючими стрічками під контрлату, щоб унеможливити попадання води у нижче лежачі конструкції даху.

Опісля цього укладалася черепиця. На карнизи ми використовували тип покриття фальц – це найнадійніший тип з’єднань, який гарантує довговічність і не протікає. 

Матеріали які використовувалися на покрівлі

Враховуючи, що цей об’єкт пам’ятка архітектури і аналогів такої черепиці вже не виготовляються, ми ретельно підбирали керамічну черепицю яка найближче би підходила по виду і кольору. Ми зупинилися на керамічній черепиці Creaton Biber (бобровий хвіст) у кольорі винно-червона глазур виробництва Німеччина. На вежі ми також використовували той самий тип черепиці але з поєднанням темно-синьої та голубої черепиці. На всі карнизи , лобові, парапети ми використовували німецьку мідь KME, яка славится своєю високою якістю та довговічністю. ЇЇ термін служби понад 100 років. Мансардні вікна – Velux (Данія) класу преміум з двокамерним склопакетом та в поліуретані для довшої стійкості до зношування. 

монтаж даху з керамічної черепиці

керамічна черепиця Львів продаж монтаж

Йдемо до завершення по об’єкту в смт. Пустомити

 Будівництво даного об’єкту складалось з таких основних етапів: фундаментні та монолітні роботи, каркасна металева конструкція (яка буде основою всього будинку і витримуватиме все навантаження), кладка стін димоходів та внутрішніх перегородок, зведення даху з переходом на фасад (сюди входять роботи з монтування деревяної частини гідроізоляція і монтаж самої покрівлі), внутрішні роботи (штукатурки, стяжки, утеплення даху), облицювання фасадної частини будинку, і оздоблення внутрішніх декорацій. Основна наша мета це виконати дані роботи в стислі терміни і нам це вдалося, адже роботи від залиття фундаменту до зведення даху тривали 4 місяці і це набагато коротший термін ніж ми закладали.

 Особливого вигляду цьому будинку надає покрівля даху з переходом на фасад, де в якості покрівельного матеріалу використовувались алюмінієві листи з’єднані між собою подвійним стоячим фельцом і з прихованою водостічною системою.

Монтажні роботи.

 Перше з чого ми розпочинали втілення цього проекту це фундаментні роботи з заливанням основного перекриття де чітко дотримувались креслень і відповідних відміток.

 Другий не менш важливий етап це металева конструкція яка виготовлялась за відповідними розмірами і монтувалась на об’єкті спеціальними фахівцями і яка відіграватиме важливу роль в подальшому.

 Кладка основних стін з керамічних блоків Porotherm які вважаються най теплішими і по якості найкращими для будівництва приватних та житлових будинків. Кладка внутрішніх перегородок за допомогою пустотілої цегли. Кладка цегли на димоходи та вентиляційні виходи.

Наступний крок це монтаж кроквяної системи на дах та фасад будинку. Монтаж гідроізоляційної мембрани. Оскільки на частині фасаду буду покрівля відповідно цю частини ми отеплили фасадною мін ватою. На даху змонтували дощатий настил і на фасад ОСБ плити для рівної площини адже матеріал для покрівлі гладкий лист тому основа перед монтажем алюмінієвих листів має бути ідеальною, щоб уникнути нерівності на самій покрівлі.

 Ще один не менш важливий етап це монтаж алюмінієвих листів з фельцовими замками тому наші майстри добре попрацювали для того щоб і вигляд був вражаючий і герметичність покрівлі була надійною.  І також монтаж прихованої ринви, яка виготовлялась суцільною без стиків на всю довжину ската.

 

Покрівельні роботи з фальцу в с. Липники

 Проект даху цього будинку є стильним та сучасним, адже покрівля даху виготовлена з металевих листів з’єднаних між собою надійними фельцовими замками. Ще один елемент який надає будинку вишуканості це перехід покрівлі з даху на частину фасаду в якому ринва є прихованою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Процес монтажу

 Перед монтажем деревяної частини даху, всю деревину ми обробили спеціальним розчином який подовжить термін експлуатації дерева та матиме високу стійкість до займання. Після зведення стропильної частини ми змонтували гідроізоляційну мембрану і зробили контр обрешітку з дощатим настилом. Оскільки дах є з переходом на фасад, ми закріпили стропильну частину до фасаду будинку і виготовили деревяний жолоб в якому буде прихована водостічна ринва. Наступним етапом є монтаж металевих листів які виготовляються на об’єкті за допомогою професійних прокат очних станків і з’єднуються фельцами з подвійним зажимом, що забезпечить надійний захист від протікань. Димоходи які виходять з даху також монтувалися за допомогою фельцових зєднань. Для того, щоб був продих під покрівлею було зроблено вентильований коньок.

Матеріали які використовувались на даному об’єкті.

Гідроізоляційна мембрана – Eurovent.
Мансардні вікна з коміром для плоскої покрівлі – Roto
Водостічні труби та елементи зливу – Galeco stal.
Металеві листи для фальцевої покрівлі – Ruukki pural mat
Всі ці матеріали є надійними та перевірені часом і служитимуть не один десяток років.

Монтаж нового даху в м. Київ

 Завершуємо монтажні роботи зі зведення нового даху п’ятиповерхового будинку в Києві. Нашими бригадами покрівельників проводились роботи з реконструкції старої покрівлі та зведення нового даху. Стара покрівля була з металевих листів з’єднаних між собою фельцами, нова покрівля також виконувалась методом фельцування, але матеріал для покрівлі обрали алюміній, який буде довговічнішим і простоїть набагато довше за попередній матеріал. Нова покрівля суттєво відрізняється виглядом від старої, адже картини з алюмінію на новій покрівлі є суцільними, а на старій покрівлі була фельцовка з використанням коротких листів де було багато стиків. Всі вироби для покрівлі виготовлялись на об’єкті за допомогою професійних прокаточних станків. Оскільки стара покрівля протікала відповідно деревяна частина була не придатною і було замінену всю стропильну частину і змонтовано дощатий настил. Для того. щоб під покрівлею був продих ми змонтували вентиляційний гребінь. Всі вентиляційні виходи на даху та накривки на них також виконані з алюмінієвих листів змонтованих методом подвійного фальцу. Дах будинку є з переходом на фасад тому водостічний жолоб є прихованим. Перед монтажем алюмінієвих листів ми монтували гідроізоляційну структурну мембрану, яка служитиме в якості шумоізоляції під час зовнішніх чинників, та додатково  вона відділяє покрівлю від дощатого настилу та робить додатковий прошарок. 

Для даного об’єкту фальцева покрівля є найнадійнішим варіантом  який прослужить не один десяток років та гарантуватиме надійний захист від протікань, і матиме гарний вигляд на довгі роки. Алюміній який постачала наша будівельна компанія це алюміній від відомого та надійного виробника Prefa.

Розпочинаємо будівництво неординарного будинку біля ставка

 Розпочинаємо новий сезон одразу з цікавого об’єкту, адже дизайн та стиль цього будиночка яскравий та сучасний. Наша будівельна компанія буде виконувати такі роботи як заливка фундаменту, зведення основних стін, перекриття, міжкімнатні перегородки, монтаж покрівлі та фасаду і всі внутрішні роботи під ключ. Головною окрасою цього проекту буде дах та фасад виконаний з плоскої керамічної черепиці Creaton Domino яка гарно підкреслить архітектурний дизайн будинку. Всі роботи будуть виконуватись як найшвидше, а головне якісно та бригадами кваліфікованих працівників. Наша мета – довести, що в нашому регіоні все ж таки є професіонали які якісно та вчасно виконують будь які складні завдання, а ми в першу чергу готові контролювати роботи та постачати якісні матеріали та гарантувати якість виконаних робіт перед замовником.

Чому варто обирати саме нашу будівельну компанію!

 В народі кажуть, що “репутацію потрібно заслужити” тому ми з кожним роком вдосконалюємось і працюємо над помилками які допускають в будівництві і вкладаємо старання під час виконання робіт які стоять перед нами. Наша компанія не так давно в будівельному бізнесі, але ми сучасні і маємо багато класних ідей які готові використовувати в сучасному будівництві. За нашою спиною не один десяток об’єктів які ми виконали якісно та вчасно і отримали багато хороших відгуків та рекомендацій, бо чесність і порядність для нас на першому місці. З кожним роком до нас приєднується все більше кваліфікованих бригад за спиною в яких великий досвід в будівництві. Ми працюємо лише з перевіреними європейськими партнерами, тому всі матеріали в нас якісні, а ціни доступні.

Реконструкція даху в містечку Східниця.

На даному об’єкті наші бригади покрівельників проводять заміну покрівельного матеріалу на більш сучасний та надійний покрівельний матеріал методом фельцування. Основною причиною заміни старого покрівельного матеріалу стали протікання існуючого даху в декотрих місцях, єдиним способом вирішення цієї ситуації це замінити покрівельний матеріал і зафельцувати новий. Також було демонтовану стару обрешітку і як правило під новий покрівельний матеріал ми побили дощатий настил. Демонтували та замінили стару гідроізоляцію на нову. Комина які розташовані на даху ми також обробляємо фальцом, це найнадійніший спосіб обробки комина який захистить його від протікань. Всі листи для фальцу виготовляють на обєкті за допомогою професійних станків. Всі роботи виконувались згідно креслення з дотриманням всіх будівельних норм. 

В якості нового покрівельного матеріалу ми використовуємо Arcelormital товщиною 0.5 мм з матовим покриттям, завдяки якому поверхня цього покрівельного матеріалу буде стійкіша до царапин та механічних пошкоджень. Пластикові ринви ми замінили на металеві, в зв’язку з тим що після зсувів снігу з даху пластикова ринва не виявилась такою стійкою як буде металева.Гребеневу частину даху ми зробили вентильованою для того щоб між бляхою та дощатим настилом був продих від карнизу до гребеня.

Завершено монтаж даху в смт. Брюховичі.

Завершили ще один об’єкт зі зведення нового даху п’яти поверхового будинку. Наша бригада покрівельників доклали чимало зусиль для того, щоб дах набрав вишуканий вигляд. Основним завданням наших майстрів це виконання трьох основних етапів: зведення кроквяної частини, обрешітки, монтаж покрівельного матеріалу. Для монтажу цього даху ми використовували покрівельний матеріал Arcelor mital, покрівля з цього матеріалу виконувалася методом фельцування. Це один з кращих і найбільш надійних методів дахової покрівлі. Фасад верхнього верхнього поверху також виконувався методом фальца який гарно підкреслив архітектурний стиль цього будинку. Завдяки тому, що дана покрівля виконана герметично, ймовірність попадання вологи невелика.

Товщина покрівельного матеріалу Arcelor mital 05 мм виробник Німеччина. Хороший і якісний покрівельний матеріал за доступною ціною і довгим терміном експлуатації. Завдяки високому вмісту цинку цей покрівельний матеріал стійкий до корозії. і завдяки полімерному покриттю Arcelor mital стійкий до механічних пошкоджень і має здатність витримувати впливу ультра-фіолоетовіх променів і навіть при намерзання льоду покриття не відчуває пошкоджень

Початок робіт з реконструкції даху в м. Комарно

 Основним завданням нашої команди на даному об’єкті це демонтаж старого даху і зведення нового. Наш об’єкт являється пам’яткою архітектури. Всі роботи будуть виконуватись згідно креслень і з дотриманням всіх державних будівельних норм. Перед монтажем нового покрівельного матеріалу слід звернути увагу на стан кроков адже це основа даху. Якщо крокви будуть пошкоджені їх потрібно замінити на нові, а основні крокви потрібно додатково підсилити. На цьому об’єкті покрівельні роботи будуть виконуватись методом фальцування, ці роботи будуть виконуватись кваліфікованою бригадою фальцувальників. Матеріал для монтажу нового даху має бути міцним і довговічним, тому для фальцування цього даху ми використовуєм титан-цинк товщиною 08 мм