« Повернутися

Керамічні блоки Porotherm 44 T Dryfix

7.41 EUR/шт Доставка та оплата

Доступні кольори:

Опис

Керамічні блоки Porotherm 44 T Dryfix - тільки якісні товари на сайті PriorBud
Розмір Ш/Д/В, мм 440/248/249
Марка міцності М75
Вага, кг 19
Термічний опір кладки, м2К/Вт 6,01
Теплопровідність, Вт/м*К 0,08
Звукоізоляція Rw(дБ) 50
Розхід блоку, шт/м2 16
Кількість на палеті, шт 60

Керамічні блоки Porotherm 44 T Dryfix – це енергоефективний стіновий матеріал від світового лідера концерну Wienerberger. Дана модель є ідеальним рішенням для побудови дому, що не потребуватиме утеплення. Калібрований блок виключає мостики холоду і завдяки наповнювачу з мінеральної вати, має надзвичайно низькі показники теплопровідності.

Нова технологія тонкошовної кладки Porotherm Dryfix має ряд переваг в порівнянні з класичною:
– зменшення трудозатрат на 50% відносно традиційної системи;
– монтаж стіни при температурі до -50С;
– після кількох годин одношарова конструкція набуває проектної міцності;
– ціна поліуретанового клею входить у вартість блоку

Виробництво моделі Porotherm 44 T Dryfix відбувається під строгим контролем з дотриманням усіх норм і стандартів. Завдяки спеціальній технології та автоматизованому процесу в результаті отримуємо високотехнологічний продукт. Першокласна глина та випал при температурі близько 10000С робить такі стіни вогнестійкими на протязі 3 годин, що підтверджує клас А1. Марка міцності даної моделі блоку становить М75 (7,5МПа), що дає можливість зводити будинки до 4 поверхів. Завдяки наповнювачу з гідрофобної мінеральної вати підвищеної щільності, отримуємо високі показники звукоізоляції. Навіть в районах з магістральними вулицями в приміщенні буде тихо і комфортно. Перевагою одношарової конструкції стіни з Porotherm 44 T Dryfix є її довговічність. Забезпечується природна циркуляція повітря завдяки високій паропроникності.

Монтаж стіни з каліброваного блоку вимагає високої професійності й відповідного інструменту. Особливо це стосується першого ряду кладки. За допомогою лазерного нівеліра визначають найвищу точку й відносно неї здійснюють вирівнювання. Для цього шару використовують цементну суміш високої марки міцності, товщина якого повинна бути не менше 10мм. Наступні ряди кладки здійснюють на поліуретановий клей.


Porotherm 44 T Dryfix технічна інформація

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Рейтинг: 5.00/5 (відгуків - 1)
Loading...

Написати відгук

* обов'язкові поля