« Повернутися

Керамічні блоки Porotherm 44 Eko+

2.8 EUR/шт Доставка та оплата

Доступні кольори:

Опис

Керамічні блоки Porotherm 44 Eko+ - тільки якісні товари на сайті PriorBud
Розмір Ш/Д/В, мм 440/248/238
Марка міцності М100
Вага, кг 16
Термічний опір кладки, м2К/Вт 4,35
Теплопровідність, Вт/м*К 0,11
Звукоізоляція Rw(дБ) 49
Розхід блоку, шт/м2 16
Розхід розчину, л/м2 30

Побудувати одношарову стіну з високими показниками енергоефективності є основним пріоритетом кожного забудовника. Донедавна виконати це завдання було неможливо і тому будинки необхідно було додатково утеплити. Використовувались при цьому мінеральна вата, пінопласт або інші термоізолюючі матеріали. Недоліком такої конструкції стіни є її відносна недовговічність. Термін експлуатації утеплювача в середньому становить 25-30 років, після цього часу він стає неефективним і вимагає заміни. Керамічні блоки Porotherm 44 Eko+ від австрійського концерну Wienerberger забезпечують відмінні показники термоізоляції. Стіна з цього матеріалу перевищує норми енергозбереження, що діють в Україні на 55%.

Розробка нового блоку вимагає дотримання усіх вимог і в той же час впровадження нових рішень, що дозволять покращити його характеристики. В моделі Porotherm 44 Eko+ було збільшено кількість пустот, нова система з’єднань паз гребінь забезпечила краще щеплення і зменшення тепловтрат. Ціна нового блоку є в порівнянні вищою від традиційної моделі таких же розмірів, проте підвищена енергоефективність вимагає додаткових витрат.

Монтаж Porotherm 44 Eko+ відбувається на «теплий» розчин, що запобігає виникненню мостиків холоду. Суміш для кладки має містити в собі велику кількість перліту, що служить основним теплоізолятором. Товщина шва при цьому не повинна перевищувати 12мм. Для перев’язки кутів, а також для отворів інженерами компанії Wienerberger розроблено відповідні добірні блоки. Завдяки спеціальному пазу, в який вставляється утеплювач перед монтажем вікон чи дверей, вдається уникнути тепловтрат. В якості перекриття використовуються як збірні системи так і монолітні. Для запобігання промерзання їх утеплюють гідрофобним матеріалом. З таким же підходом потрібно підійти до монтажу перемичок.

Використання в будівництві будинку моделі керамічного блоку Porotherm 44 Eko+, забезпечує довговічність та енергоефективність стіни, яка не потребуватиме на протязі десятиліть додаткового ремонту.


Porotherm 44 EKO+ технічна інформація

Porotherm каталог

Porotherm інструкція з кладки

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Рейтинг: 5.00/5 (відгуків - 1)
Loading...

Написати відгук

* обов'язкові поля