« Повернутися

Керамічні блоки Porotherm 44 Dryfix

3,68 EUR/шт Доставка та оплата

Доступні кольори:

Опис

Керамічні блоки Porotherm 44 Dryfix - тільки якісні товари на сайті PriorBud
Розмір Ш/Д/В, мм 440/248/249
Марка міцності М100
Вага, кг 19
Термічний опір кладки, м2К/Вт 3,33
Теплопровідність, Вт/м*К 0,14
Звукоізоляція Rw(дБ) 47
Розхід блоку, шт/м2 16
Кількість на палеті, шт 60

Керамічні блоки Porotherm 44 Dryfix

В сучасному будівництві велика увага приділяється екологічно чистим та енергоефективним матеріалам. Важливу роль відіграє також швидкість та якість їх монтажу. Компанія Wienerberger є лідером з впровадження таких рішень в котеджному та висотному будівництві. Керамічні блоки Porotherm – це стіновий матеріал, що виготовляється з натуральної сировини й при цьому демонструє високі показники енергозбереження. Завдяки технологічному процесу виробництва та строгому контролю на заводі виробника отримуємо продукт відмінної якості

В залежності від умов регіону та вимог до об’єкту будівництва здійснюється підбір необхідного матеріалу. Керамічний блок Porotherm 44 Dryfix – одне з найбільш популярних рішень, що дозволяє не тільки швидко звести міцні стіни, але й мінімізувати тепловтрати в подальшій експлуатації. В порівнянні із традиційною технологією система Dryfix дозволяє в 2 рази пришвидшити кладку. Важливим фактором є також запобігання появи мостиків холоду через шви, так як їх товщина становить до 1мм. Тільки професійна бригада за наявності необхідних інструментів зможе правильно здійснити монтаж такої стіни.

Для кладки першого ряду каліброваного блоку Porotherm 44 Dryfix використовується звичайний розчин, що дозволяє вирівняти основу. Товщина цього шару повинна становити не менше 10мм, перепад висот не більше 1мм, тому слід застосовувати лазерний нівелір й систему спеціальних направляючих. Наступні ряди монтуються на поліуретановий клей, при температурі не нижче – 50С. Після кількох годин стіна набуває проектної міцності. В результаті зменшуються затрати на робітників та прибирання території, зникає потреба у використанні засобів для приготування розчину для кладки. Поліуретановий клей слід наносити двома полосами, відступаючи від краю блоку на 5см. У випадку, якщо товщина стіни 115мм або менше, то по центру наноситься одна полоса. Кладку блоку слід здійснювати за один прийом. Після внесення поправок слід повторно нанести розчин.


Porotherm 44 Dryfix технічна інформація

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Рейтинг: 5.00/5 (відгуків - 2)
Loading...

Написати відгук

* обов'язкові поля