« Повернутися

Керамічні блоки Porotherm 38 T Profi

6.37 EUR/шт Доставка та оплата

Доступні кольори:

Опис

Керамічні блоки Porotherm 38 T Profi - тільки якісні товари на сайті PriorBud
Розмір Ш/Д/В, мм 380/248/249
Марка міцності М75
Вага, кг 16
Термічний опір кладки, м2К/Вт 5,23
Теплопровідність, Вт/м*К 0,08
Звукоізоляція Rw(дБ) 48
Розхід блоку, шт/м2 16
Кількість на палеті, шт 60

Впровадження нових технологій в процес виробництва – одна з основних складових якості кінцевого продукту. Враховуючи обмеженість та вартість енергетичних ресурсів постійно ведеться пошук і розробка енергоефективних матеріалів, що здатні забезпечити мінімальні експлуатаційні витрати. Особливо гостро ця проблема постає в котеджному будівництві. Кожен забудовник прагне досягнути максимальної автономності та бути енергонезалежним. Першим кроком в цьому, може послужити вибір стінового матеріалу. Це дозволить зменшити загальні тепловтрати будинку до 30%.

Керамічний блок Porotherm 38 T Profi – це високотехнологічний продукт від австрійського концерну Wienerberger. Цей матеріал найкраще підходить для зведення одношарової стіни, яка не потребує утеплення. При чому вдається досягнути природної циркуляції повітря, завдяки високому показнику паропроникності. Важливою характеристикою є міцність на стиск, що в даній моделі блоку становить 7,5МПа. Низьких показників теплопровідності вдалось досягнути завдяки наповнювачу з мінеральної вати. Утеплювач є гідрофобним і заповняє всі пустоти Porotherm 38 T.

Система кладки Porotherm Profi в порівнянні з класичною має ряд переваг:
– зменшення працезатрат на 25%;
– тонкошовна кладка до 1мм, що запобігає появі мостиків холоду;
– мінеральний клей входить у вартість блоку;
– зменшення кількості обладнання на об’єкті будівництва.

За рахунок того, що Porotherm 38 T Profi має калібровану робочу основу, при кладці стіни перепади по висоті не мають перевищувати 0,5мм. Особливої уваги потрібно приділити першому ряду, що вирівнюють за допомогою лазерного нівеліра. Кладку здійснюють на вирівнюючий розчин, так як і для звичайних блоків. Наступні ряди ставлять на мінеральний клей, що наноситься рівномірно на основу, за допомогою спеціальної каретки або методом занурення нижньої грані в підготовлену ємність. Для зменшення кількості різки, що в свою чергу економить час спеціально розроблений половинчастий блок.


Porotherm 38 T Profi технічна інформація

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Рейтинг: 5.00/5 (відгуків - 1)
Loading...

Написати відгук

* обов'язкові поля