« Повернутися

Керамічна черепиця Roben Bornholm

від 12.7 EUR/м2 Доставка та оплата

Доступні кольори:

Приклади використання

Опис

Керамічна черепиця Roben Bornholm - тільки якісні товари на сайті PriorBud
Кількість шт/м2 12,5
Відстань між латами, см 36,3- 36,9
Середня відстань між латами, см 36,6
Середня ширина покриття, см 22,2
Мінімальний кут нахилу даху 220
Вага однієї штуки, кг 3,8
Штук у палеті 240
Розмір, см 28,2×44,4

Високохвильова керамічна черепиця Roben Bornholm – це модель, що утворює неповторний малюнок на даху та забезпечує повну герметичність покрівлі. S – подібна форма являється однією з найбільш поширених в Європі, оскільки нагадує класичний профіль «монах-монашка». Завдяки рівним симетричним рядам та високій хвилі, в залежності від кута падіння сонячних променів можна спостерігати різні відтінки покрівлі.

Глина для виготовлення черепиці Roben Bornholm береться з найкращих родовищ. Дрібний помол та сучасна виробнича лінія дають можливість забезпечити якість готової продукції. Не менш важливим фактором являється кінцевий контроль. З виготовленої партії здійснюють відбір дослідних зразків, які тестують на морозостійкість, міцність, рівну геометрію. Всі здійснені випробування підтверджено європейським стандартом якості EN 1304.

Для забезпечення різноманітних відтінків заготовку перед випаленням покривають шаром ангоби або глазурі. Під дією високих температур утворюється матове або глянцеве покриття, що захищає основу від впливу різноманітних факторів. Із зовнішнього шару пилюка з легкістю змивається дощем, що робить неможливим ріст моху чи лишайників. Така покрівля завжди залишається новою.

Черепиця S подібної форми вважається однією з найскладніших в монтажі, так як має відносно невелику площу обпирання на лати. Потрібно з усією відповідальністю підійти до виконання таких робіт. Для забезпечення стійкості від поривів вітру використовуються пружинні кріплення. Додатковим захистом від бокового дощу й дрібного снігу служить мембрана, яка не дає проникнути волозі у внутрішню конструкцію даху й при цьому випускає пар з утеплювача, який не встигає в ньому конденсуватись.

Для довершеного вигляду покрівлі використовують керамічні додатки: гребні, трійники, фронтонні черепиці, різноманітні прохідні елементи. Їх застосування здійснюється відповідно до форми дахи, чим вона складніша, тим більше їх потрібно. Відповідно ціна такого будівництва зростає. Проте не варто забувати, що термін служби керамічної черепиці становить понад 100 років і за цей час всі інвестиції повністю себе виправдовують.


Bornholm технічна інформація

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Рейтинг: 5.00/5 (відгуків - 3)
Loading...

Написати відгук

* обов'язкові поля