Алюміній Prefa в листах і рулонах

Густина, гр/см3 2,7
Температура плавлення, 0С 660,3
Коефіцієнт розширення, мм/м 2,3
Модуль пружності, кН/мм2 70
Допуски товщини, мм 0,2
Товщина покриття, μm 25
Висота рулона, мм 600, 1200
Товщина, мм 0,7-1


Мідна водостічна система Gromo


В сучасних скатних покрівлях вагому роль відіграє водостічна система. Вона не тільки забезпечує належне відведення дощових опадів, але й підкреслює архітектурний стиль будинку. Найкраще для цього підходить мідна водостічна система Gromo, що з часом набуває неповторного аристократичного шарму, класичні золотисто-рожеві відтінки змінюються яскравою зеленою патиною.

Будь-яка якісна продукція виготовляється з найкращої сировини. Матеріалом для водостічних систем Gromo служить мідь марки Cu-DHP (М1ф). Мінімальний вміст сторонніх речовин у складі робить її придатною до зварки та високотемпературної пайки. Усі шви елементів системи стають фактично непомітними.

В залежності від площі та кута нахилу даху підбирається розмір водостоку, а також визначається точки зливу. Завдяки великій кількості допоміжних елементів монтаж проводиться без використання герметиків. Це сприяє швидкості та надійності виконаних робіт. Відповідно до форми карнизу даху використовуються довгі (до крокви) або короткі гаки (до лобової). Встановлювати їх потрібно з певним нахилом, що забезпечуватиме належну швидкість водовідведення. Мінімальний рекомендований перепад має становити 3мм/м. Відстань між гаками може варіюватись від 50 до 60см. Це дозволить зберегти функціональність під дією значних навантажень, таких як сходження великих мас снігу.

Так як мідь має великий коефіцієнт температурного розширення, в місцях де довжина ринви перевищує 10м, необхідно додатково змонтувати компенсатор. Не варто забувати про поєднання з іншими металами. Для прикладу безпосереднє з’єднання з оцинкованою сталлю приведе до корозії. Мідь прекрасно поєднується з оловом, а також певними марками нержавіючої сталі. Дотримання основних правил монтажу дозволить продовжити термін служби водостічної системи Gromo до 100 років.


Сталева водостічна система Galeco Stal (Галеко)


Польська компанія Galeco являється виробником систем водовідведення. Почавши свою діяльність в 1996 році, вдалось завоювати значну частину європейського ринку. Наполеглива робота, впровадження нових технологій в процес виробництва тільки сприяють подальшому розвитку бренду.

Сталева водостічна система Galeco STAL – являється одним з основних продуктів компанії. Принципово нові елементи даної системи значно полегшують монтаж та збільшують надійність найбільш відповідальних вузлів. Недаремно виробник надає гарантію на 35 років. Сировиною для виготовлення системи Galeco STAL служить листова сталь товщиною 0,6мм. Завдяки додатковим захисним шарам: цинк, пассіваціонний шар, а також грунт, що наносяться з обох сторін, вона фактично не піддається атмосферним впливам та має значну стійкість до механічних пошкоджень. Зовнішнє органічне покриття визначає колір майбутнього виробу та не вигоряє під дією ультрафіолету. Для бережного транспортування системи, на виробництві клеїться плівка, що згодом з легкістю демонтується. Такі заходи дозволяють зберегти від подряпин видимі елементи.

Відмінною ознакою водостоків Галеко є глибина та загнутий край жолоба. Така конструкція сприяє значно більшій ефективності відведення дощових опадів. Навіть при сильних зливах, вода не переливається за край, що часто можна спостерігати в інших виробників. Значною перевагою також є система з’єднань, що не вимагає використання силікону, який під дією ультрафіолету руйнується. Відповідно до форми карнизу даху здійснюється підбір гаків, що можуть кріпитися, як до лобової дошки так і до крокви. Їх міцність повинна бути такою, щоб витримати вагу дорослого чоловіка.

Жоден дах не обходиться без надійної системи водовідведення. Для її належного функціювання необхідно облаштувати точки зливу. Їх кількість визначається відповідно до конфігурації покрівлі. Варто звернути увагу на те, що мінімальний нахил жолоба має становити не менше 3мм/м. Також слід пам’ятати, що одна лійка здатна прийняти воду з ринви довжиною не більше 10м. У випадку, якщо цей параметр більший необхідно встановити додаткову точку зливу. Різка сталевих елементів водостоку відбувається за допомогою ножиць по металу. При використанні обрізних кругів виникає велика температура, що руйнує захисний шар. Незабаром в цих місцях можуть з’явитись ознаки корозії. Обслуговування водостічної системи Galeco STAL зводиться до періодичної чистки листя, що накопичується в жолобах і трубах.


Каталог Galeco STAL

Мансардні вікна Integra GGL207021 з дистанційним керуванням

Розміщення ручки відкривання зверху
Матеріал рами дерево/дерево в поліуретані
Рекомендований нахил покрівлі 15-900
Теплопровідність вікна, Вт/м2 1,2
Теплопровідність склопакету, Вт/м2 1,1
Звукоізоляція, дБ 35
Тип склопакету 70
Контури ущільнення, шт 3

Моделі мансардних вікон Velux Integra та Solar – це найкраще рішення для облаштування горішнього поверху, так як вони володіють прекрасними теплоізоляційними властивостями та дають можливість дистанційного керування. Завдяки сенсорному пульту автоматично програмується час відкривання та закривання, керування зовнішніми і внутрішніми аксесуарами. У випадку використання моделі Solar живлення вікна відбувається за допомогою вбудованої сонячної батареї, що дозволяє забезпечити автономність вікна.

Моделі Velux з дистанційним керуванням оснащуються датчиком дощу, що одразу реагує на потрапляння вологи. Така функція дозволяє автоматично закривати вікно, навіть якщо програмою було задано інше значення. Це особливо зручно коли господарів немає вдома. Окремої уваги компанія Velux приділяє простоті та надійності монтажу. Використовуються спеціальні оклади, що забезпечують герметичність та додаткову теплоізоляцію на покрівлях з нахилом 15-900. Нова технологія виготовлення віконної рами Thermo Technology збільшує енергоефективність, зменшуючи при цьому тепловтрати.

Додатково усі вікна комплектуються зовнішніми та внутрішніми аксесуарами. В першу чергу це ролети та маркізети, що захищають від надмірного впливу сонячного проміння. Для внутрішнього інтер’єру розроблено широку колекцію дизайнерських штор, що задовольнять смак будь-якого клієнта.